איך לבחור חברת ניקיון לבית ולמשרד?

איך לבחור חברת ניקיון לבית ולמשרד?

תחום שירותי הניקיון גדל והתרחב עם השנים, ואם בעבר הייתם שוכרים את שירותיה של מנקה, הרי שכיום ישנן חברות ניקיון מקצועיות שמספקות מגוון רחב של שירותי ניקיון שונים. בין אם אתם מחפשים חברת ניקיון למשרד, ובין אם מדובר בחברת ניקיון לבית – המאמר הזה הוא בשבילכם.

הצעת המחיר וחוזה העבודה

בדרך כלל, אנשים פרטיים ששוכרים חברת ניקיון עושים זאת כי הבית עתיד לעבור שיפוץ מסוים, והם זקוקים לשירותי ניקיון ברמה גבוהה. לחלופין, זה יכול להיות בשל מעבר לדירה חדשה. כך או כך, יש להכין רשימה מסודרת של כל הדברים שיש לנקות בבית, כולל כל האזורים וגודל החלל, ולו כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר בהתאם.

קחו בחשבון שיש חברות ניקיון שלא יספקו לכם מחיר סופי, ואף יציינו בחוזה שהמחיר עשוי להשתנות, זאת בשל היעדר מידע או מסירת מידע לא מדויק (בנוגע לעבודה). בכל מקרה, וודאו שכל הפרטים שסגרתם כתובים בחוזה, לרבות דד ליין לסיום העבודות וכל האלמנטים שאתם מבקשים לנקות בבית.

ביטוח מקיף וביטוח צד ג'

חשוב לוודא שחברת הניקיון מבצעת ביטוח מקיף וביטוח צד ג, ולו כדי להימנע מנזקים שנגרמו בעקבות הניקיון או מפציעה של אחד מעובדי הניקיון (תאונת עבודה). לא רק שיש לוודא זאת מראש – כדאי גם לעגן את זה בחוזה העבודה, על מנת שלא יתבעו אתכם בעתיד (במקרה של תאונה).

חומרי ניקיון איכותיים וברמה גבוהה

איכות הניקיון תלויה גם באיכות החומרים, ולכן כדאי לברר באילו חומרי ניקיון משתמשת החברה ששכרתם את שירותיה. וודאו שלא מדובר בחומרי ניקיון מדוללים או באיכות ירודה, וכי הם מגיעים עם כל הציוד הנחוץ להם לטובת העבודה. אם נושא האקולוגיה חשוב לכם – תוכלו לבקש שישתמשו בחומרים אקולוגיים בלבד (או לפחות, לרוב).

חברת ניקיון לבית ולמשרד

חברה אמינה ובעלת ביקורות חיוביות

המחיר חשוב, אבל הוא לא הדבר הכי חשוב. מה כן? לוודא שאתם סוגרים עסקה עם חברת ניקיון אמינה, כזו שיש לה לא מעט לקוחות מרוצים ולא מעט ניסיון בתחום. ניתן לחפש ביקורות וחוות דעת ברחבי הרשת, לרבות בקבוצות הפייסבוק השונות ובאתרים הייעודיים בנושא.

דבר נוסף הוא עניין השירות. חשוב לקבל שירות מחברת שירותית שמספקת מענה ותמיכה ללקוחותיה. זה חלק בלתי נפרד משירות טוב ויחס אישי ללקוח.

יש אחריות?

אם במהלך הניקיון אחד העובדים שבר אגרטל יקר לליבכם? או שאחד הקירות ניזוק באופן משמעותי? חשוב לברר מבעוד מועד מה קורה במקרים שכאלה, האם החברה לוקחת אחריות, ואם כן – מהו הפיצוי שתקבלו עבור נזקים לרכוש?

 

שנסכם?

יש לא מעט פרמטרים שיסייעו לכם לבחור את חברת הניקיון האידיאלית ביותר בעבורכם. חפשו ביקורות וחוות דעת חיוביות, עברו היטב על הצעת המחיר וחוזה העבודה, ואל תשכחו לוודא שלחברה יש ביטוחים מתאימים. אל תקלו ראש בנושא – מדובר בנכס שלכם.

בהצלחה.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות