מדריך למעשנים: איך לנקות את הגריינדרים בצורה נכונה

מדריך למעשנים: איך לנקות את הגריינדרים בצורה נכונה

אם גם אתם חובבי קנאביס ונוהגים בפרט לצרוך קנאביס בג'וינטים, גריינדר זה כנראה אביזר שמשמש אתכם לא מעט, ואכן מדובר באביזר נוח במיוחד שעוזר לעבד את הפרחים לתערובת שניתן לגלגל בקלות רבה. יחד עם זאת, בגלל האופי של פרחי הקנאביס הדביקים, מדובר באביזר שמתלכלך די בקלות ואם לא מנקים אותו, תוך זמן קצר לא ניתן יהיה להשתמש בו כלל. אם זה משהו שגם מטריד אתכם ותופעה שאתם נתקלים בה לא מעט, חשוב לדעת שיש בהחלט דרך לשמור על הגריינדרים נקיים ואנו רוצים כעת לחלוק אתכם מדריך קצר שיעזור לכם לעשות את זה. אם תקפידו על הדברים הללו תוכלו בהחלט לשמור על הגריינדרים שלכם ואם הם גריינדרים איכותיים הם ישמשו אתכם למשך שנים ארוכות.

לאחר כל שימוש ניקיון ידני

שימו לב שחשוב קודם כל להקפיד להשתמש בגריינדרים טובים ולא בכאלו זולים. אם משתמשים בגריינדרים איכותיים, פעולת הניקיון תהיה פשוטה הרבה יותר ותאפשר לכם לשמור עליהם הרבה יותר בקלות. כך או כך, אנו ממליצים לבצע ניקיון ידני פשוט לאחר כל שימוש. אפשר לקנות בכמה שקלים ערכת ניקוי פשוטה הכוללת מברשות קטנות ולאחר השימוש חשוב להבריש את האבקנים שנדבקו. מה עושים אתם? ובכן, אנו ממליצים לשמור אותם בקופסא קטנה ולתת להם להצטבר. עם הזמן תוכלו לעשן אותם וזו בהחלט דרך נהדרת לחיסכון. הניקיון היומי הוא חשוב ויקל עליכם את הניקיון הגדול אחת לכמה זמן וחשוב להקפיד עליו. מי שיעשה זאת יאריך את תוחלת החיים של הגריינדר בכמה שנים טובות.

אך ורק קנאביס

מעשנים רבים המערבבים את הקנאביס עם טבק, נוטים לשים גם אותו בגריינדר וזה בכלל לא רעיון טוב. בניגוד לקנאביס, הטבק מכיל עוד הרבה מאד חומרים מסוגים שונים שחלקם יכולים לשחוק עם הזמן את החלקים השונים של הגריינדר. אפשר לחתוך את הטבק באופן ידני עם מספריים או לרכוש גריינדר זול רק בשבילו.

אחת לחודש – ניקיון של כל חלק בנפרד

יש גריינדרים פשוטים יותר המכילים שני חלקים בלבד. אם אתם משתמשים בכאלו, אחת לחודש שווה לשטוף אותם עם מים וסבון כלים ולתת להם להתייבש. אם יש לכם לעומת זאת גריינדרים מהסוג השני, חשוב להפריד כל חלק ולנקות בסבלנות. את מרבית החלקים אפשר לשטוף עם מים וסבון כלים, אבל זה פחות מומלץ עבור הרשת. את הרשת כדאי לנקות באופן יבש ואפשר לעשות את זה עם קיסם, עדיף אחד העשוי מפלסטיק. לאחר השטיפה תנו לכל החלקים להתייבש לאיטם והשתדלו שלא להשתמש בגריינדר לפני.

אף חומר אחר חוץ ממים וסבון

אחת השאלות הנפוצות של מעשנים היא האם ניתן להשתמש בחומרים אחרים לניקוי גריינדרים. ובכן, על רגל אחת נענה שבאופן חד משמעי הדבר הזה לא מומלץ. הסיבה לכך היא שבסופו של דבר בגריינדר נמצאים דברים שאנו מעשנים מכניסים לגוף שלנו, ואם חומר ניקוי לא יורד טוב זה יכול להיות בכלל לא בריא ואפילו מסוכן, ועל כן רצוי להשתמש אך ורק בסבון כלים ומים. כמו כן שווה לדעת שיש חומרים מסוימים שיכולים לגרום לנזק רב למתכות ולפלסטיק מהם עשויים מרבית הגריינדרים ובגלל שאין ממש דרך לדעת מה יכול להזיק ומה לא, עדיף כבר לוותר על שימוש בחומרים כאלו.

זכרו – אם לא תנקו את הגריינדרים שלכם הם פשוט יצאו מפעולה תוך זמן קצר ולכן חשוב להקפיד לעשות זאת בזמן ובאופן מוקפד. בהצלחה!

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות